Forum o grach mmorpg

Najlepsze forum o grach mmo-rpg i nie tylko !!!


#1 2010-10-20 22:19:26

Ichigo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 20
Punktów :   

Opis Gry

Słyszeliście kiedyś o grze Dofus =)? Nie? Ja dowiedziałem się o nim niedawno i po przeczytaniu paru gameplay-ów i obejrzeniu paru filmików na yt postanowiłem spróbować.

Najnowsza wersja dofusa to 2.0 i chciałbym chwilkę o tej grze opowiedzieć.
Po najnowszym update dofus zmienił się strasznie.
Teraz wszystko co znaliśmy i do czego się przyzwyczailiśmy będziemy musieli poznać od nowa. Wygląd przedmiotów, ikony czarów, rozmieszczenie przycisków, mapa i wiele innych elementów uległo zmianie. Ścieżka dźwiękowa została nagrana od nowa, brzmi dobrze, aczkolwiek mając w pamięci starego Dofusa, będzie potrzeba trochę czasu, aby przyzwyczaić się do nowej muzyki i dźwięków. Mimo wszystko to wciąż stary dobry Dofus i zapewne fani dość szybko przestawią się na te nowości, jednak początki mogą być trudne. Teraz jednak polecam zobaczyć parę screenów, prosto z nowej wersji Dofa.

W Dofusie mamy wiele profesji :
Cra
Enutrof
Feca
Iop
Osamodas
Sra'm Shadow
Sacrier
Ecaflip
Eniripsa
Sadida
Xelor
Pandawa (można nim grać po zakupieniu p2p czyli takiego jakby pacca (raczej kojarzycie no nie?? )

Można pobrać najnowszego Dofusa z tej strony : http://www.dofus.com/en  znajdziecie tam również rejestrację.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simsowo.pun.pl www.gig1.pun.pl www.wirtualny-swiat.pun.pl www.oroboros.pun.pl www.poke-gamepbf.pun.pl